Bezpečnostní vložky EVVA

Bezpečnostní vložka EVVA MCS

Bezpečnostní vložka EVVA MCS

Bezpečnostní vložka EVVA MCS

Mechanický uzamykací systém MCS-Technologie značky EVVA přináší skvělou možnost, jak snadno zvýšit bezpečnost bytu, domu nebo kanceláře. Jedná se o systém s magnetickým kódováním, který funguje na jednoduchém, ale propracovaném principu. MCS-Technologie je založena na principu jednoho magnetického a dvou mechanických kódování, takže přináší hned trojnásobné zabezpečení nemovitosti. Při otočení klíče o 360°se nezávisle na sobě hned dvakrát prověřuje kódování, což rovněž zvyšuje zabezpečení vaší kanceláře, domu nebo jiného objektu. Výhodou tohoto mechanického uzamykacího systému EVVA je, že zvyšuje i bezpečnost při objednání dalšího klíče, tedy kopiemi, které by si mohl někdo zkusit nelegálně udělat. MCS-Techno značky EVVA je rovněž vysoce odolný vůči opotřebení a vyznačuje se dlouhou životností. Zámečnictví Praha 4 tento systém rozhodně doporučuje.

 

Bezpečnostní vložka EVVA 3KS

Bezpečnostní vložka EVVA 3KS

Bezpečnostní vložka EVVA 3KS

Také systémy 3KS a 3KSplus patří mezi mechanické uzamykací systémy značky EVVA, které mohou zámečníci Praha 4 jen doporučit. Tyto mechanické systémy představují účinné řešení před takovými metodami zlodějů, jako je například vyplanžetování nebo vyhmátnutí. Systémy 3KS a 3KSplus mají vždy 3 drážky, které jsou založené na patentovaném systému bez použití pružin. Tyto mechanické systémy proto přináší jedinečné bezpečnostní vlastnosti, které zvyšují ochranu vašeho majetku. Pracují především na systému stavítek v cylindru, jež se pohybují po křivkách vyfrézovaných do klíče, takže nejsou tlačeny proti pružině. Každý uzamykací systém 3KS a 3KSplus je originál, proto je zajištěna ochrana při objednání dalšího klíče.

 

Bezpečnostní vložka EVVA ICS

Bezpečnostní vložka EVVA ICS

Bezpečnostní vložka EVVA ICS

Kvalitní a propracovaný bezpečnostní systém založený na technologii oboustranné klíče ICS EVVA je skutečně unikátní. Pracuje s mechanismem, který je založené na systému s kódem uvnitř profilu. To znamená, že ICS technologie poskytuje maximální ochranu díky speciálně tvarovanému a odolnému podélnému profilu. Bezpečnost objektu je zajištěna také prověřeným systémem křivek pokaždé ověřuje oprávnění k uzamykání. Kromě toho je tato mechanická technologie od EVVA vybavena důmyslným systémem stavítek, které účinně zabraňují možnosti nechat si zhotovit neoprávněnou kopii klíče.  Zámečnictví Praha 4 může ICS technologii jen doporučit.

 

Bezpečnostní vložka EVVA EPS

Bezpečnostní vložka EVVA EPS

Bezpečnostní vložka EVVA EPS

Také EPS technologii, kterou vyvinula značka EVVA, představuje účinnou ochranu vašeho objektu. Jedné se o tzv. rozšířený profilový systém, který využívá mechanismu stavítkových systémů. Zámečnictví Praha 4 doporučuje tuto technologii hlavně pro zabezpečení bytů, domů, kanceláří a dalších nemovitostí. EPS technologie je založená na překrývajícím se profilu klíče. To znamená, že při odemykání probíhá ověřování přístupových práv hned v několika rovinách. EPS technologie obsahuje konkrétně šest aktivních prvků detekce a dalších dvacet pozic detekce. Výhodou tohoto systému zabezpečení je také ochrana před nelegálním zhotovením kopií, dlouhá životnost, kvalita a odolnost vůči opotřebení.

 

 

Bezpečnostní vložka EVVA FPS

Bezpečnostní vložka EVVA FPS

Bezpečnostní vložka EVVA FPS

Mezi mechanickými bezpečnostními systémy EVVA rozhodně vyniká systém FPS, který zámečnictví Praha 4 rozhodně doporučuje pro profesionální zabezpečení objektů. Tento systém je velmi důmyslný, ale zároveň přináší nejjednodušší možné provedení. Technologie FPS je proto vhodná zejména jako efektivní řešení pro malá uzamykací zařízení. Součástí systému je pět nebo šest aktivních pružinových detekčních prvků a detekce probíhá přes dvě bezpečnostní úrovně. Uzamykací systém FPS je velmi odolný vůči opotřebení, což zvyšuje bezpečnost vašeho objektu a snižuje provozní náklady. Uzamykací systém FPS značky EVVA je doplněný speciálními klíči z alpaky, které jsou velmi odolné.

 

 

Elektronický bezpečnostní systém AirKey

Elektronický bezpečnostní systém AirKey

Elektronický bezpečnostní systém AirKey

Moderní řešení zabezpečení objektu přináší systém AirKey od značky EVVA. Tento systém je vyráběný v Rakousku, kde byl také vyvinutý. Smyslem vývoje bylo přinést na trh systém, který bude určený pro podniky s odlehlými pracovišti. AirKey patří do rodiny elektronických uzamykacích systémů EVVA a snadno se přizpůsobuje vaším potřebám. Při použití systému AirKey klíč zasílán prostřednictvím internetu – přístupové kódy tak přijdou třeba na váš mobilní telefon. V odlehlém objektu je proto vždy zajištěna maximální bezpečnost. Zámečnictví Praha 4 má s tímto bezpečnostním systémem jen ty nejlepší zkušenosti, poradí vám s jeho výběrem a provede i jeho instalaci.

 

Elektronický bezpečnostní systém Xesar

Elektronický bezpečnostní systém Xesar

Elektronický bezpečnostní systém Xesar

Elektronický uzamykací systém Xesar značky EVVA je inovativním řešením zabezpečení objektů a reaguje na současné potřeby firem a podniků. Také tento moderní systém zabezpečení vznikl v Rakousku, kde je vyráběný. Elektronický uzamykací systém Xesar v sobě spojuje hned několik výhod: klienti oceňují rychlou montáž, skvělou funkčnost i dokonalý design produktu. Pokud hledáte účinný a moderní systém zabezpečení, zámečnictví Praha 4 rozhodně doporučuje systém Xesar, který vám současně může také namontovat.

 

 

Elektromechanický bezpečnostní systém e-Primo

Elektromechanický bezpečnostní systém e-Primo

Elektromechanický bezpečnostní systém e-Primo

Rodinu elektronických uzamykacích systému, které slouží k funkčnímu zabezpečení objektů, rozšiřuje systém e-Primo od renomované značky EVVA. Zámečnictví Praha 4 tento bezpečnostní systém doporučuje hlavně pro zabezpečení kanceláří, domů nebo bytů. Tento elektronický systém má místo klíčové dírky jen hlavici, na kterou se přikládá médium, které umožňuje odemykání a zamykání. Výhodou je nejen funkčnost a vysoká bezpečnost, ale i snadná montáž bezpečnostního systému –  není totiž zapotřebí žádná kabeláž, protože tento elektronický zámek přesně lícuje s otvorem pro běžný zámek. Zámečnictví Praha 4 vám s montáží tohoto elektronického zámku, který okamžitě zvýší bezpečnost vašeho objektu, rádo provede.

 

 

Přídavné bezpečnostní zámky K900, K950, K9000

Bezpečnostní přídavné zámky K900, K950 a K9000 značky EVVA jsou vybavené integrovanou dveřní záchytkou, která představuje účinný bezpečnostní prvek. Zámečnictví Praha 4 doporučuje tyto bezpečnostní zámky pro všechny typy nemovitostí, ať už se jedná o domy, byty, kanceláře, haly nebo sklady a další objekty. Bezpečnostní přídavné zámky K900, K950 a K9000 fungují spolehlivě, takže je nelze otevřít zvenčí násilím. Naopak v případě nebezpečí lze dveře zase rychle zavřít, navíc se snadno a pohodlně ovládají jedním knoflíkem, přičemž červená a zelená kontrolka signalizují polohu dveřní záchytky.  Bezpečnostní přídavné zámky K900, K950 a K90 mají vysokou třídou odolnosti proti násilnému překonání ZS3.

Rourový trezor a klíčový trezor PZV-178 a PZV-179

Kam uložit cennosti, jako jsou doklady, rodinné zlato nebo peníze? Hledáte možnosti, kam tyto věci schovat, abyste je ochránili před krádeží? Řešením jsou moderní a odolné trezory. Zámečnictví Praha 4 se věnuje i této oblasti a může jen doporučit rourové nebo klíčové trezory, které jsou zpravidla zabudované do stěn nebo podlahy. Rourové neboli klíčové trezory PZV-178 a PZV-179 značky EVVA jsou kvalitní, odolné a prověřené. Klíčový (rourový) trezor proto představuje účinnou ochranu pro všechny vaše cennosti. Instalaci trezorů diskrétně provede naše zámečnictví Praha 4.

Bezpečnostní kování SB72/88/92

Zabezpečení objektů zvyšuje bezpečnostní kování. Zámečnictví Praha 4 doporučuje v praxi prověřené bezpečnostní kování SB72/88/92 od renomované značky EVVA. Bezpečnostní kování představuje účinné řešení zabezpečení vašeho majetku, konkrétně působí proti rozlomení cylindru, jeho odvrtání a vytažení jádra. Zámečnictví Praha 4 je připraveno poskytnout vám odbornou montáž bezpečnostního kování EVVA do vašich vchodových dveří.